bir küçük etkinlik ll

15781020_165593507255697_8560532893362412711_n

Mod-Ada Atölye & Galeri etkinliklerine “bir küçük etkinlik” adıyla devam ediyor. 30 Aralıkta “bir küçük etkinlik” adıyla ikincisi düzenlenecek olan sergiye bu kez genç sanatçılar katılıyor. Türkiye’nin çeşitli üniversitelerinde sanat eğitimi almış veya almakta olan on sekiz genç sanatçı, Mod-Ada Atölye/Galeri’nin ev sahipliğinde küçük işleriyle bir araya geliyor.

Birinci sergideki mekanın paylaşılmasını önceleyen tavrı bu sergide de sürdüren Mod-Ada Atölye & Galeri, gençlerin çok sesli, birbirinden farklı ve yaratıcı üretim biçimlerinden yeni bir bütünlük oluşturuyor. Bireysel, toplumsal ve evrensel problemlerden hareketle ortaya çıkan duyarlıklarıyla sanatçılar, bu küçük mekanda büyük bir dünya kurmayı amaçlıyor.

Her biri farklı bir ekolden beslenen genç sanatçıların kimi yurtdışından, kimi ülkemizin muhtelif sanat eğitimi kurumlarından süzerek getirdiklerini, bu küçük mekanda kendi dünyaları olarak paylaşıyorlar. Yeni bir yıl için sanat ortamına küçük bir armağan olan “bir küçük etkinlik ll” , 30 Aralık’tan 27 Ocak’a kadar görülebilir.

Katılımcılar;

Anıl Önen
Ari Koylasar
Ayşenur Bulut
Büşra Kuzu
Büşra Yılmaz
Mesut Batuhan Çankır
Canan Su Vardal
Dilara Özgül
Ege Can
Gökcem Yazıcı
Hakan Öktem
Merve Özcan
Tuba Şahintürk
Tamay Coşkun
Tansu Köse
Utku Özcan
Ziba Pakzad
Zelfi Buse Yılmaz